Termínová listina 2021

ČERVEN
2. 1. kolo KPD přípravek skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Svitavy
4. – 6. M ČR ve vícebojích dospělých, juniorů a dorostu Třebíč
5. M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek Česká Třebová
10000 m chůze pro 2 kolo extraligy, 1. a 2. ligy mužů a žen Rumburk
5. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda Pardubice
6. 1. kolo KPD žactva Ústí nad Orlicí
7. Memoriál Josefa Odložila Praha
9. 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Svitavy
12. 1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Stará Boleslav
1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Ústí nad Orlicí
13. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda Pardubice
Vzhůru Brno – Memoriál Josefa Sečkáře Brno
15. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
16. 2. kolo KPD přípravek skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Vysoké Mýto
skupina C Ústí nad Orlicí
Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m Ústí nad Orlicí
19. – 20. M ČR juniorů a dorostu Kladno
20. 2. kolo KPD žactva Svitavy
23. 2. kolo KPD mladšího žactva skupina B Svitavy
24. skupina A Vysoké Mýto
26. – 27. M ČR mužů a žen na dráze Zlín
27. 1. kolo společného KPD mužů a žen Trutnov
M ČR veteránů v krosu Jaroměř
ČERVENEC
3. 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina B Mladá Boleslav
2. kolo II. ligy mužů a žen skupina C Čáslav
M ČR veteránů na dráze Šumperk
4. 1. kolo extraligy mužů a žen Brno
8. – 11. ME do 22 let Bergen
15. – 18. ME juniorů Tallin
18. 10 000 m chůze pro 3. kolo 1. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
5000 m chůze pro 3. kolo 2. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
30. 7. – 8. 8. Olympijské hry Tokio
SRPEN
1. M ČR veteránů v běhu do vrchu Dolní Lomná
7. Velká cena Litomyšl
10000 m chůze pro 4. kolo 1. a 2. ligy mužů a žen Brno
14. Rieter mítink Ústí nad Orlicí
Mezistátní utkání dorostu Hodonín
15. M ČR v dlouhém horském běhu Janské Lázně
Světový pohár v dlouhém horském běhu Janské Lázně
17. – 22. MS juniorů Nairobi
21. 3. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Nové Město nad Metují
3. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Jičín
22. 3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Nové Město nad Metují
28. VČ turné Slatiňany
28. – 29. M ČR mužů a žen do 22 let Plzeň
29. 3. kolo KPD žactva Litomyšl
30. 51. ročník Pardubické desítky Hvězda Pardubice
ZÁŘÍ
1. KPJ staršího žactva Ústí nad Orlicí
KPJ mladšího žactva Chrudim
3. – 5. MS veteránů v běhu do vrchu Stubai
4. 4. kolo KPD žactva Chrudim
Baráž o postup do extraligy vítěz I. ligy C
Baráž o postup do 1. ligy oddíl na 7. místě I. ligy A
5. M ČR družstev mužů a žen – finále extraligy Břeclav
2. kolo společného KPD mužů a žen a KP Open PA kraje Svitavy
8. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Ústí nad Orlicí
11. M Čech družstev juniorů a juniorek Hvězda Pardubice
M Čech družstev dorostenců a dorostenek Praha
M Čech družstev žáků a žákyň Jablonec nad Nisou
12. KPJ přípravek Vysoké Mýto
14. Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
15. 3. kolo KPD přípravek skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Ústí nad Orlicí
16. 4. kolo KPD mladšího žactva skupina A Chrudim
skupina B Litomyšl
18. – 19. M ČR žáků a žákyň Mladá Boleslav
19. 3. kolo společného KPD mužů a žen Chrudim
22. 4. kolo KPD přípravek skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Litomyšl
skupina C Svitavy
23. Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií Ústí nad Orlicí
25. M ČR družstev juniorů a juniorek Praha
Mezistátní utkání žáků a žákyň U16 Znojmo
M ČR veteránů v půlmaratonu Havlíčkův Brod
26. M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek Běchovice
M ČR družstev dorostenců a dorostenek Kolín
Finále KPD mladšího žactva Litomyšl
28. Baráž o postup do 2. ligy mužů SČ kraj
Mezikrajové utkání mladšího žactva
ŘÍJEN
2. M ČR družstev žáků a žákyň Ostrava
Finále KPD přípravek Svitavy
Slatiňanská hodinovka Slatiňany
2. – 3. KP ve vícebojích mužů, žen, žactva a mladšího žactva – Ústí nad Orlicí
Ústecký desetiboj
17. M ČR veteránů v silničním běhu na 10 km Havířov
LISTOPAD
27. M ČR v přespolním běhu všech kategorií Valašské Meziříčí
PROSINEC
3. Republikové finále Středoškolského poháru Ostrava
11. Mezikrajové utkání staršího žactva Praha