Termínová listina

KVĚTEN
do 4. Okresní kola štafetového poháru
5. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda Pardubice
6. M ČR v maratonu mužů a žen Praha
1. kolo KPD žactva Svitavy
8. 48. ročník Pardubické desítky Hvězda Pardubice
M ČR veteránů v silničním běhu na 10 km Pardubice
9. Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Chrudim Chrudim
10. Okresní kolo Poháru rozhlasu okresu Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
do 12. Okresní kola Poháru rozhlasu
12. – 13. KP ve vícebojích mužů, žen, žactva a mladšího žactva – Ústí nad Orlicí
Ústecký desetiboj
15. Krajské kolo štafetového poháru Hvězda Pardubice
16. 1. kolo KPD mladšího žactva Hvězda Pardubice skupina A
Ústí nad Orlicí skupina B
18. – 20. ME veteránů na silnici Alicante
19. 1. kolo extraligy mužů a žen Praha
1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Kolín
20. 1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Litomyšl
1. kolo společného KPD mužů Týniště nad Orlicí
21. Krajské finále 50. ročníku Poháru rozhlasu Hvězda Pardubice
23. 1. kolo KPD přípravek Hvězda Pardubice skupina A
Litomyšl skupina B
Svitavy skupina C
24. Celostátní finále štafetového poháru Kolín
26. 2. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Nové Město nad Metují
Kvalifikace na ME v běhu do vrchu Zadov
27. 2. kolo KPD žactva Chrudim
29. Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
30. 2. kolo KPD mladšího žactva Chrudim skupina A
Svitavy skupina B
ČERVEN
1. – 3. M ČR ve vícebojích juniorů, dorostu, žactva a ml. žactva Kolín
2. MS veteránů v běhu do vrchu Železiki
3. 2. kolo společného KPD mužů Svitavy
4. Memoriál Josefa Odložila Praha
6. 2. kolo KPD přípravek ŠAK Pardubice skupina A
Vysoké Mýto skupina B
Ústí nad Orlicí skupina C
9. 2. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Nové Město nad Metují
2. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Hvězda Pardubice
Mezistátní utkání dorostu Slovinsko
10. KPJ staršího a mladšího žactva Svitavy
10 km chůze pro 3. kolo 1. a 2. ligy mužů Zeleneč
12. Celostátní finále 50. ročníku Poháru rozhlasu Olomouc
13. 3. kolo KPD mladšího žactva Vysoké Mýto skupina A
Ústí nad Orlicí skupina B
Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m Ústí nad Orlicí
Zlatá tretra Ostrava
16. Společný KPJ mužů a žen OPEN Ústí nad Orlicí
Mezistátní utkání juniorů Vyškov
16. – 17. M ČR ve vícebojích mužů a žen – TNT Express mítink Kladno
17. 3. kolo společného KPD mužů Hradec Králové
Mezikrajové utkání staršího žactva Jihlava
20. 3. kolo KPD přípravek Hvězda Pardubice skupina A
Chrudim skupina B
Ústí nad Orlicí skupina C
23. M ČR veteránů na dráze Rumburk
23. – 24. M ČR juniorů a dorostu Praha
24. 3. kolo KPD žactva Litomyšl
26. Pardubický mítink Hvězda Pardubice
27. Praga Academica Praha
30. 2. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
3. kolo I. ligy mužů a žen skupina B Mladá Boleslav
3. kolo II. ligy mužů a žen skupina C Ústí nad Orlicí
ČERVENEC
1. ME v běhu do vrchu Skopje
Pardubická pětka na dráze Hvězda Pardubice
5. – 8. ME dorostu do 17 let Györ
8. Mezistátní utkání do 22 let Jelenia Gora
10. – 15. MS juniorů do 19 let Tampere
14. 10 000 m chůze pro 4. kolo 1. a 2. ligy mužů Nové Město nad Metují
28. – 29. M ČR mužů a žen na dráze Kladno
28. Jandíkův šestiboj Litomyšl
SRPEN
4. M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek Bělá p. Pradědem – Šerák
Kvalifikace na MS v běhu do vrchu Bělá p. Pradědem – Šerák
Letní mítink Litomyšl
7. – 12. Mistrovství Evropy Berlín
12. Veřejné závody Týniště nad Orlicí
22. Veřejné závody Dvůr Králové
18. 3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Jablonec nad Nisou
M ČR veteránů v běhu do vrchu Bystřice pod Hostýnem
21. Mladá Evropa (do 19 let) Jablonec nad Nisou
25. 4. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Jablonec nad Nisou
4. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Čáslav
26. M ČR družstev mužů a žen – finále extraligy Uherské Hradiště
4. kolo společného KPD mužů Trutnov
ZÁŘÍ
1. – 2. M ČR mužů a žen do 22 let Ostrava
4. – 16. MS veteránů na dráze Málaga
5. 4. kolo KPD mladšího žactva ŠAK Pardubice skupina A
Litomyšl skupina B
Hradecké memoriály Hradec Králové
8. – 9. Kontinentální pohár Ostrava
9. 4. kolo KPD žactva Hvězda Pardubice
12. 4. kolo KPD přípravek ŠAK Pardubice skupina A
Chrudim skupina B
Svitavy skupina C
13. Okresní kolo Corny poháru Ústí nad Orlicí
15. M Čech družstev juniorů a juniorek Hradec Králové
M Čech družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
M Čech družstev žáků a žákyň Třebíč
Finále KPD mladšího žactva Litomyšl
MS v běhu do vrchu Andorra
M ČR veteránů v maratonu Kladno
16. Baráž o postup do extraligy vítěz 1. ligy B
Baráž o postup do 1. ligy AO na 7.místě 1.ligy A
KPJ přípravek Chrudim
do 18. Okresní kola Corny poháru
17. Okresní kolo Corny poháru Hvězda Pardubice
22. Baráž o postup do 2. ligy mužů Plzeň
22. – 23. M ČR žáků a žákyň Jablonec nad Nisou
23. Finále KPD přípravek Svitavy
24. Krajské kolo Corny poháru Hvězda Pardubice
28. M ČR družstev juniorů a juniorek Praha
M ČR družstev dorostenců a dorostenek Opava
Mezistátní utkání žáků a žákyň do 15 let Maďarsko
30. M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek Běchovice
ŘÍJEN
6. M ČR družstev žáků a žákyň Olomouc
M ČR v chůzi na 50 km mužů a žen Praha
9. Celostátní finále Corny poháru
10. KP v běhu na 10 000 m – 6. Pardubická desítka na dráze Hvězda Pardubice
13. KP v přespolním běhu – Velká Pardubická AC Pardubice
14. M ČR veteránů v přespolním běhu Rudice
LISTOPAD
24. M ČR v přespolním běhu všech kategorií Kostelec – Alfrédov
PROSINEC
9. Mezikrajové utkání mladšího žactva
31. Silvestrovský běh Dlouhoňovice