Termínová listina 2021

ČERVEN
2. 1. kolo KPD přípravek skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Svitavy
4. – 6. M ČR ve vícebojích dospělých, juniorů a dorostu Třebíč
5. M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek Česká Třebová
10000 m chůze pro 2 kolo extraligy, 1. a 2. ligy mužů a žen Rumburk
5. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda Pardubice
6. 1. kolo KPD žactva Ústí nad Orlicí
7. Memoriál Josefa Odložila Praha
9. 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Svitavy
12. 1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Stará Boleslav
1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Ústí nad Orlicí
13. 1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Hvězda Pardubice
Vzhůru Brno – Memoriál Josefa Sečkáře Brno
15. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
16. 2. kolo KPD přípravek skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Vysoké Mýto
skupina C Ústí nad Orlicí
Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m Ústí nad Orlicí
19. – 20. M ČR juniorů a dorostu Kladno
20. 2. kolo KPD žactva Svitavy
23. 2. kolo KPD mladšího žactva skupina A Vysoké Mýto
skupina B Svitavy
26. – 27. M ČR mužů a žen na dráze Zlín
27. 1. kolo společného KPD mužů a žen Trutnov
M ČR veteránů v krosu Jaroměř
ČERVENEC
3. 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina B Mladá Boleslav
2. kolo II. ligy mužů a žen skupina C Čáslav
M ČR veteránů na dráze Šumperk
4. 1. kolo extraligy mužů a žen Brno
8. – 11. ME do 22 let Bergen
15. – 18. ME juniorů Tallin
18. 10 000 m chůze pro 3. kolo 1. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
5000 m chůze pro 3. kolo 2. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují
30. 7. – 8. 8. Olympijské hry Tokio
SRPEN
1. M ČR veteránů v běhu do vrchu Dolní Lomná
7. Velká cena Litomyšl
10000 m chůze pro 4. kolo 1. a 2. ligy mužů a žen Brno
14. Rieter mítink Ústí nad Orlicí
Mezistátní utkání dorostu Hodonín
15. M ČR v dlouhém horském běhu Janské Lázně
Světový pohár v dlouhém horském běhu Janské Lázně
17. – 22. MS juniorů Nairobi
21. 3. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B Nové Město nad Metují
3. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C Jičín
22. 3. kolo společného KPD juniorstva a dorostu Nové Město nad Metují
28. VČ turné Slatiňany
28. – 29. M ČR mužů a žen do 22 let Plzeň
29. 3. kolo KPD žactva Litomyšl
30. 51. ročník Pardubické desítky Hvězda Pardubice
ZÁŘÍ
1. KPJ staršího žactva Hvězda Pardubice
KPJ mladšího žactva Chrudim
3. – 5. MS veteránů v běhu do vrchu Stubai
4. 4. kolo KPD žactva Chrudim
Baráž o postup do extraligy vítěz I. ligy C
Baráž o postup do 1. ligy oddíl na 7. místě I. ligy A
5. M ČR družstev mužů a žen – finále extraligy Břeclav
2. kolo společného KPD mužů a žen a KP Open PA kraje Svitavy
8. 3. kolo KPD mladšího žactva skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Ústí nad Orlicí
11. M Čech družstev juniorů a juniorek Hvězda Pardubice
M Čech družstev dorostenců a dorostenek Praha
M Čech družstev žáků a žákyň Jablonec nad Nisou
12. KPJ přípravek Vysoké Mýto
14. Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
15. 3. kolo KPD přípravek skupina A ŠAK Pardubice
skupina B Chrudim
skupina C Ústí nad Orlicí
16. 4. kolo KPD mladšího žactva skupina A Chrudim
skupina B Litomyšl
18. – 19. M ČR žáků a žákyň Mladá Boleslav
19. 3. kolo společného KPD mužů a žen Chrudim
22. 4. kolo KPD přípravek skupina A Hvězda Pardubice
skupina B Litomyšl
skupina C Svitavy
23. Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií Ústí nad Orlicí
25. M ČR družstev juniorů a juniorek Praha
Mezistátní utkání žáků a žákyň U16 Znojmo
M ČR veteránů v půlmaratonu Havlíčkův Brod
26. M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek Běchovice
M ČR družstev dorostenců a dorostenek Kolín
Finále KPD mladšího žactva Litomyšl
28. Baráž o postup do 2. ligy mužů SČ kraj
Mezikrajové utkání mladšího žactva
ŘÍJEN
2. M ČR družstev žáků a žákyň Ostrava
Finále KPD přípravek Svitavy
Slatiňanská hodinovka Slatiňany
2. – 3. KP ve vícebojích mužů, žen, žactva a mladšího žactva – Ústí nad Orlicí
Ústecký desetiboj
17. M ČR veteránů v silničním běhu na 10 km Havířov
LISTOPAD
27. M ČR v přespolním běhu všech kategorií Valašské Meziříčí
PROSINEC
3. Republikové finále Středoškolského poháru Ostrava
11. Mezikrajové utkání staršího žactva Praha